Гигант (Съединение) се наложи с 2:0 над втория отбор на Ботев в Пловдив. Срещата бе от 13-ия кръг на Югоизточната Трета лига.  След центриране от корнер, влезлия като резерва Станислав Василев откри резултата в края на първото полувреме. Здравко Жилов пък наказа грешка на пловдивчани при изнасянето на топката за окончателното 0:2 в края на мача.

Срещата ще се запомни в поредното безумие, което се случи в Ботев Пловдив! Централният нападател Иво Казаков бе пуснат като от първата минута да играе като централен защитник! Казаков е чист нападател и никога не се е подвизавал на тази позиция, а днес без да има нито една тренировка като защитник, е бил пуснат на тази позиция!

Какви са причините за това тепърва ще се опитаме да разберем.

Припомняме ви, че наското израелеца Коен уж напусна поста старши-треньор на дубъла и на негово място застана Гаров.