Сокол (Марково) надигра у дома едноименния тим на Сливен с 5:2. Срещата е от деветия кръг на Югоизточната Трета лига. Домакините наклониха чувствително везните в своя полза за половин час през първото полувреме. Стилян Стойчев откри с глава головата им сметка в 12-ата минута. Александър Георгиев центрира и Станимир Марински удвои в 25-ата. Малко след това, двамата размениха ролите си и резултата стана категоричен.

Йордан Йорданов върна едно попадение за 3:1 в 36-ата минута. Димитър Петров обаче реализира с глава след центриране от корнер, секунди преди почивката. Десетина минути след нея Виктор Панеков излъга двама и стреля неспасяемо от границата на наказателното поле – 5:1. Домакините вече бяха извършили всичките си смени, когато в 75-ата минута влезлия като резерва Йордан Хърков напусна терена с контузия и Сокол доигра с намален състав. 120 секунди преди края Коста Янакиев вкара втория гол за Сливен.