„Берое“ II загуби гостуването си на „Гигант“ (Съединение) с 4:2 в среща VIII кръг на ЮИ Трета лига. Полувремето завърши при равенство 1:1, но през втората част домакините успяха да спечелят срещата. Попаденията за „зелено-белите“ бяха дело на Илиян Стоянов и Стилиян Русенов. Така отборът остана с актив от 9 точки и заема 15 място в таблицата. В следващия кръг момчетата на Тодор Станев приемат „Асеновец“ (Асеновград), а мачът е насрочен за 27 сепетмври (сряда) от 17 часа.

„Берое“ U17 спечели гостуването си на „Хебър“ в Пазарджик с 1:0 в среща от VIII кръг на Елитната група. Единственото попадение в мача бе дело на Любослав Бойчев. Така отборът вече има актив от 11 точки и се намира на 9 място в подреждането. В следващия кръг играчите на Иван Желев приемат „Пирин“, а мачът е насрочен за 30 септември от 15:30 ч.