Партизан се наложи с 4:3 над дубъла на Ботев (Враца) в Червен бряг. Срещата е от втория кръг на Северозападната Трета лига. Стана равностоен мач. Повечето критични моменти бяха пред врачанската врата. Дилян Димитров откри за домакините при суматоха пред вратата на Ботев в 11-ата минута. В 32-ата Митко Панов изравни от фаул. Последваха пропуски на Милен Тонев и Христо Димов от Партизан. Последният се реабилитира секунди преди почивката, когато реализира с глава от голлинията. Пак Димов и Тонев пропиляха възможности в началото на втората част. В 55-ата минута обаче Тонев беше изведен на добра позиция, преодоля защитник и вратаря за 3:1.

Само след 120 секунди, Иван Нешков върна интригата с шут от границата на наказателното поле. Здравко Кръстев получи топката от Тонев и направи 4:2, четвърт час преди края. В последните минути Петър Кепов се възползва от пас от дълбочина и стреля неспасяемо от движение – 4:3.