Юношите на „Левски“ записаха две победи като гости на „Славия“ в мачовете си от първия кръг на Елитните групи до 15 и до 16 години.

Юношите на „Левски“ до 15 години водени от треньора Милен Гаджев победиха с 4:1 връстниците си от „Славия“. Два гола за „сините“ отбеляза Габриел Йорданов в 65-та и в 71-та минути. По едно попадение добавиха Ернан Ангелов в 49-та и Лазар Петровв 60-та минути.

„Левски“ U14: 1. Дамян Дамянов, 2. Мартин Гайдев, 3. Калоян Кирилов (65– 15. Пиер Дамянов), 4. Любен Бакърджиев, 5. Васил Гочев (71 – 18. Реджеп Джугдан), 6. Денислав Борисов, 7. Лазар Петров (71 – 20. Денис Стоилков), 8. Ернан Ангелов (65 – 16. Томислав Петров), 9. Габриел Йорданов, 10. Георги Камбитов (к), 11. Денис Милетиев (61 – 17. Мартин Стоянов).

„Левски“ U16 с треньор Димитър Андонов победи с 2:1 домакините. Точни за „сините“ бяха Радостин Стоилов в 41-та от дузпа и Андрей Нешев в 53-та минути. Попадението за „белите“ падна в добавеното време на срещата.

Съставът на „Левски“ U16: 1. Огнян Владимиров (к), 2. Антон Манов, 3. Кристиан Манолов, 4. Александър Йовчев, 5. Стоян Лазаров, 6. Сашо Грънчаров, 7. Любомир Каракашев (60 – 16. Даниел Драгомиров), 8. Радостин Стоилов, 9. Андрей Нешев (75 – 18. Георги Денев), 10. Кристиян Вутов (60 – 15. Мерт Селим), 11. Иво Мотев (80 – 14. Антонио Георгиев).