На терените на Национална футболна база „Бояна“ и на още 7 спортни комплекса в столицата днес стартира най-масовия детски футболен празник в града – „Купа София“, който се провежда с личната подкрепа на президента на Българския футболен съюз Борислав Михайлов.

 

В надпреварата, която се провежда под егидата на БФС и испанската La Liga, тази година участват рекордните 120 отбора от цяла България в 7 възрастови групи. НФБ „Бояна“ приема мачовете от две възрастови категории – 2011 и 2012 г., всяка от които е разделена на два потока.

 

 

 

 

Футболният съюз подпомага организацията на „Купа София“ като осигурява съдии и делегати, както и награден фонд за стотиците призьори.

Терените и залите, които ще приемат двубоите в останалите възрастови категори са 57-мо спортно училище, „Академик Арена“, Открит изкуствен терен „ДИТ“, Изкуствен терен „Витоша 13“ в Слатина, Winbet Арена в Суходол, Закрит терен в СК „ДИТ“, комплекс „Царско село“ и балон „Национал“.

 

Крайни резултати от първия ден на детския футболен турнир "Купа София" под егидата на БФС:

 

 Възраст 2009 – поток 1

 

9:00 – ПФК Славия София – ФК Национал София 1:1 

10:30 – ПФК Черно море Варна – ФК Левски Раковски 3:2

12:00 – ПФК Ботев Пловдив – ФА ДИТ София 1:0

13:30 – ПФК Локомотив Пловдив – ПФК ЦСКА София 2:2

 

 Възраст 2009 – поток 2

09:00 – ПФК Левски София – ФК Витоша Бистрица 0:4

10:30 – ФК Несебър – ПФК Септември София 2:0

12:00 – ФК Национал София – ФА ДИТ София 2:1

13:30 – ФК Арес София – ПФК Славия София 0:1

 

 Възраст 2010 – поток 1

 

09:00 – ПФК Черно море Варна – ФК Спартак София 10:0

10:30 – ПФК ЦСКА София – ФА ДИТ София 2:3

12:00 – ФК Дунав Русе – ФК Национал София 2:4

13:30 – ФК Приказките Добрич – ПФК Левски София 1:2

 

 Възраст 2010 – поток 2

09:00 – ФК Национал София – Олимпия Футбол Клуб 0:0

10:10 – ФК Миньор Перник – ФК Витоша 13 София 3:1

11:20 – ФК Несебър – ПФК Левски София 0:4

12:30 – ПФК ЦСКА 1948 София – ФК Левски Раковски 21:0

✅ Възраст 2010 – поток 3

09:00 – ФК Шипка Старс Асеновград – ПФК Левски София 1:1

 

10:10 – ФК Витоша 13 София – ФК Талант София 4:0

11:20 – ФК Национал София – ФА ДИТ София 5:0

12:30 – ФК Севлиево – ФК Арес София 1:0

 

 Възраст 2011 – поток 1

13:00 – ФК Левски Раковски – ПФК Пирин Благоевград 1:2

14:00 – Олимпия Футбол Клуб – ПФК ЦСКА София 1:2

15:00 – ФК Марек Дупница – ПФК ЦСКА 1948 София 2:4

16:00 – ФА ДИТ София – МФК Тича Варна 4:0

 

 Възраст 2011 – поток 2

13:00 – ФК Левски Раковски – ПФК Септември София 0:10

 

14:00 – Олимпия Футбол Клуб – ПФК ЦСКА София 1:4

15:00 – ФК Арес София – ФК Елит София 1:0

16:00 – ФК Барококо София – ФК Национал София 0:4

 

 Възраст 2012 – поток 1

09:00 – Олимпия Футбол Клуб – ПФК Левски София 2:1

10:00 – ДФК Шампион София – ДФК Болярчета В. Търново 1:2

11:00 – ФК Приказките Добрич – ДФК Хлапетата Благоевград 0:2

12:00 – ПФК ЦСКА София – ФК Национал София 1:1

 

Възраст 2012 – поток 2

09:00 – ФК Национал София – ФК Несебър 3:1

 

10:00 – ДФК Хлапетата Благоевград – Олимпия Футбол Клуб 3:0

11:00 – ФА ДИТ София – ФК Витоша 13 София 1:2

12:00 – ФК Барококо София – ПФК Левски София 0:6

✅ Възраст 2013 – поток 1

11:00 – ПФК Локомотив София – ФК Национал София 1:6

12:00 – ПФК Черно море Варна – ПФК Левски София 0:4

13:00 – Олимпия Футбол Клуб – ДФК Хлапетата Благоевград 0:7

14:00 – ДФК Болярчетата В. Търново – ПФК ЦСКА София 7:0

 

 Възраст 2013 – поток 2

09:00 – ФК ДИТ София – ПФК Септември София 0:1

09:00 – ПФК Левски София – ФК Национал София 0:0

 

10:00 – Олимпия Футбол Клуб – ДФК Лъвчетата София 3:6

10:00 – ФК Марек Дупница – ФК Спартак София 3:2

 

 Възраст 2013 – поток 3

09:00 – ФК Левски Раковски – ФК Локомотив София 1:5

10:00 – ПФК Царско село София – ФА ДИТ София 3:0

11:00 – ФК Арес София – ФК Витоша 13 София 1:1

12:15 – ФК Национал София – ФК Барококо София 3:3

 

 Възраст 2014 – поток 1

11:00 – ФК Национал София – Олимпия Футбол Клуб 2:3

12:00 – ФК Локомотив София – ПФК ЦСКА София 0:4

13:00 – ДФК Хлапетата Благоевград – ПФК Левски София 2:1

14:00 – ПФК Черно море Варна – ДФК Лъвчетата София 1:2

✅ Възраст 2014 – поток 2

11:00 – ДФК Хлапетата Благоевград – ПФК Локомотив София 8:3

12:00 – ФК Национал София – ПФК Славия София 0:9

13:00 - ПФК ЦСКА София – Олимпия Футбол Клуб 9:2

14:00 – ФК Арес София – МФК Тича Варна 4:1

 

 

 Възраст 2015

11:00 – ПФК Септември София – ФК Национал 1 София 2:3

13:00 – Олимпия Футбол Клуб 2 – ФК Национал София 2 - 0:11

14:00 – ФА ДИТ София – Олимпия Футбол Клуб 1 - 0:18

15:00 – ПФК ЦСКА София – ПФК Левски София 5:1

 

Крайни резултати от ден 2 на детския футболен турнир за "Купа София", който се провежда на терените на Национална футболна база "Бояна" и още 7 спортни комплекса в столицата под егидата на Българския футболен съюз:

 Възраст 2009 – поток 1 

 

09:00 - ФК Левски Раковски - ФА ДИТ София 1:5

10:30 - ПФК Славия София - ПФК Локомотив Пловдив 2:1

12:00 - ПФК Черно море Варна - ПФК Ботев Пловдив 1:2

13:30 - ФК Национал София - ПФК ЦСКА София 3:2

 

 Възраст 2009 – поток 2 

09:00 - ФК Витоша Бистрица - ПФК Септември София 3:1

10:30 - ФК Национал София - ФК Арес София 2:0

12:00 - ПФК Левски София - ФК Несебър 3:1

13:30 - ФА ДИТ София - ПФК Славия София 0:3

 

 Възраст 2010 – поток 1 

09:00 – ФК Национал София - ПФК Левски София 1:2

10:30 - ФК Дунав Русе - ФК Приказките Добрич 2:0

12:00 - ФА ДИТ София - ФК Спартак София 3:0

13:30 - ПФК ЦСКА София - ПФК Черно море Варна 3:0

 

 Възраст 2010 – поток 2 

 

09:00 - ПФК Левски София - ФК Левски Раковски 6:0

10:10 - ФК Несебър - ПФК ЦСКА 1948 София 1:5

11:20 - ФК Национал София - ФК Миньор Перник 1:3

12:30 - Олимпия Футбол Клуб - ФК Витоша 13 София 1:0

 

 Възраст 2010 – поток 3 

09:00 - ФК Национал София - ФК Севлиево 2:2

10:10 - ФА ДИТ София - ФК Арес София 0:4

11:20 - ФК Шипка Старс Асеновград - ФК Витоша 13 София 2:2

12:30 - ПФК Левски София - ФК Талант София 6:1

 

 Възраст 2011 – поток 1 

13:00 - ФК Левски Раковски - ФА ДИТ София 1:0

14:00 - ПФК Пирин Благоевград - МФК Тича Варна 1:1

15:00 - ФК Марек Дупница - Олимпия Футбол Клуб 0:4

16:00 - ПФК ЦСКА 1948 София - ПФК ЦСКА София 1:2

 

 Възраст 2011 – поток 2 

13:00 - ФК Елит София - ФК Национал София 1:0

14:00 - ФК Арес София - ФК Барокко София 2:4

15:00 - ФК Левски Раковски - Олимпия Футбол Клуб 0:4

 

16:00 - ПФК Септември София - ПФК ЦСКА София 0:9

 

 Възраст 2012 – поток 1 

09:00 - Олимпия Футбол Клуб - ФК Приказките Добрич 2:3

10:00 - ДФК Шампион София - ПФК ЦСКА София 1:0

11:00 - ДФК Болярчета В.Търново - ФК Национал София 3:0

12:00 - ПФК Левски София - ДФК Хлапетата Благоевград 3:1

 

 Възраст 2012 – поток 2 

09:00 - ФК Витоша 13 София - ПФК Левски София 1:1

10:00 - ДФК Хлапетата Благоевград - ФК Национал София 2:0 

11:00 - Олимпия Футбол Клуб - ФК Несебър 1:1

12:00 - ФА ДИТ София - ФК Барокко София 7:0

 

 Възраст 2013 – поток 1 

11:00 - Олимпия Футбол Клуб - ПФК ЦСКА София 1:6

12:00 - ФК Национал София - ПФК Левски София 1:5

13:00 - ПФК Локомотив София - ПФК Черно море Варна 1:4

14:00 - ДФК Хлапетата Благоевград - ДФК Болярчета В.Търново 0:2

 

 Възраст 2013 – поток 2 

09:00 - ПФК Левски София - Олимпия Футбол Клуб 4:2 

09:00 - ФК Национал София - ДФК Лъвчета София 2:4

10:00 - ФК Марек Дупница - ФК ДИТ София 4:2

10:00 - ФК Спартак София - ПФК Септември София 3:5

 

 Възраст 2013 – поток 3 

09:00 - ФК Национал София - ПФК Царско село София 2:1

10:00 - ФК Барокко София - ФА ДИТ София 3:1

11:00 - ФК Витоша 13 София - ФК Локомотив София 0:5

12:00 - ФК Арес София - ФК Левски Раковски 0:0

 

 Възраст 2014 – поток 1 

11:00 - ПФК ЦСКА София - ПФК Черно море Варна 7:1

12:00 - ФК Локомотив София - ДФК Лъвчета София 1:2

13:00 - ПФК Левски София - ФК Национал София 3:4

14:00 - ДФК Хлапетата Благоевград - Олимпия Футбол Клуб 6:3

 

 Възраст 2014 – поток 2 

11:00 - ПФК Локомотив София - ПФК Славия София 1:14

12:00 - Олимпия Футбол Клуб - МФК Тича Варна 3:4

13:00 - ДФК Хлапетата Благоевград - ФК Национал София 4:1 

14:00 - ПФК ЦСКА София - ФК Арес София 2:2

 

 Възраст 2015 

11:00 - ФК Национал 1 София - Олимпия Футбол Клуб 1 - 4:3

12:00 - ПФК ЦСКА София - Олимпия Футбол Клуб 2 - 4:2

13:00 - ПФК Септември София - ФА ДИТ София - 8:2

14:30 - ПФК Левски София - ФК Национал София 2 - 0:7