Левски (Карлово) спечели вкъщи с 2:1 срещу едноименния тим на Созопол. Срещата е от 30-ия кръг на Югоизточната Трета лига. Началото беше трудно за домакините. За пореден мач те изиграха посредствено първо полувреме. В него вратаря им Радостин Георгиев спаси два гола. През второто полувреме показаха друга визия и резултата е на лице. Михаил Лалев даде тон за успеха с попадение, четвърт час след почивката.

Асистенцията беше на 17-годишния дебютант в Трета лига Тодор Ангелов, който се представи отлично. Ахмед Сюнетчиев удвои в 81-ата минута. По още две положения имаше пред двете врати. Джоб Руни Окпаначи реализира почетния гол за гостите в последните секунди на двубоя. Добър дебют в Трета лига от левскарите направи и Георги Георгиев, също на 17 години.