Юношите на „Левски“ до 14 и до 16 години се класираха за ¼ финалите за Купата на БФС. „Левски“ U14 победи със 7:1 на стадион „Георги Аспарухов“ „Прециз“ (Монтана) в реванша от 1/8 финалите и с общ резултат 15:1 продължава на следващия етап от надпреварата. Хеттрик за водения от треньора Милен Гаджев тим вкара Любомир Каракашев – в 15-та, 17-та и 21-та минути. Два гола добави Стивън Гаоте – в 61-та и 69-та минути, а по веднъж се разписаха Андрей Нешев в 50-та и Ники Станимиров в 55-та минути.

Съставът на „Левски“ U14: 12. Георги Стоянов, 2. Николай Миланов, 3. Антонио Янков (50 – 17. Стивън Гаоте), 4. Александър Йовчев, 5. Калоян Иванов, 6. Антонио Георгиев, 7. Любомир Каракашев (36 – 15. Сашо Грънчаров), 8. Кристиян Риджалски, 9. Иво Мотев (50 – 14. Антон Манов), 10. Ники Станимиров, 11. Самуел Велчев (36 – 18. Андрей Нешев).

Възпитаниците на треньора Ахмед Хикмет победиха с класическото 3:0 като гост връстниците си от „Локомотив“ (Пловдив). Дейвид Михалев откри резултата в 39-та минута, Адриан Райчев в 45-та удвои, а Георги Христанов оформи крайното 3:0 в 49-та минута. С общ резултат 7:0 „Левски“ U16 продължава на ¼ финалите.

Съставът на „Левски“ U16: 1. Атанас Кехайов, 2. Ериан Благоев, 3. Георги Русинов, 4. Виктор Любенов, 5. Део Дамянов, 6. Дейвид Михалев (57 – 15. Алекс Александров), 7. Александър Божилов (к) (57 – 16. Даниел Еротеев), 8. Никола Бандев (67 – 18. Александър Сомов), 9. Георги Христанов (57 – 17. Ангел Димитров), 10. Кристиян Йовов, 11. Адриан Райчев (57 – 14. Йоан Янев).