Черна гора победи с 1:0 Северна Македония в контролен мач, който се игра в турския курорт Анталия.

Единственото попадение в срещата падна в последната минута на първото полувреме и бе дело на Стеван Йоветич.

Точно първите 45 минути на мача бяха по-интересните, като в тях македонците имаха повече шансове за гол, но черногорският вратар на Милуол Матия Шаркич се справи с всички опасности пред вратата си.

Черна гора успя да стигне до единствения си гол точно преди края на първата част, когато капитанът Йоветич се оказа най-съобразителен след центриране от корнер.

За черногорците победата е втора поредна след успеха с 2:0 над Беларус преди четири дни. Република Северна Македония пък е без победа вече в четири последователни мача.