В последния мач от последния 14-и редовен кръг в женското волейболно първенство тимът на ЦСКА се наложи драматично над Славия с 3:2 (21:25, 23:25, 26:24, 25:16, 15:13).

"Червените" губеха в резултата с 0:2 гейма, като решаващ се оказа третия, който ЦСКА успя да измъкне с 26:24. След това ЦСКА стигна и до тайбрек, спечелен също на ръба с 15:13.

Тимът на "червените" завърши на втора място в класирането с равни точки с Левски, но с повече победи.

Победата ще осигури допълнително самочувствие на „червените“ преди началото на плейофите.

ЦСКА завърши редовния сезон с 12 успеха в 14 срещи. Единствените две поражения дойдоха в срещите с Марица.

ЦСКА ще започне атаката на титлата срещу Хектор Драгоман. ЦСКА има домакинско предимство на четвъртфиналите, в които се играе до два успеха на разменено гостуване.