Старши треньорът на Спартак (Плевен) Красимир Бислимов даде мнението си след равенството на своя тим с Литекс. Двата тима не се победиха и завършиха 0:0.

“Получи се добър мач. През първото полувреме стояхме доста равностойно. Бяхме се добре разузнали, знаехме техните силни и слаби страни. Играхме на контраатака, това ни беше идеята. Имахме си 1-2 ситуации, можеше да се стигне до гол. През второто полувреме бяхме по-добрият отбор. Имахме доста положения, в които можехме да вкараме и да вземем 3 точки.

Последният пас, завършващият удар - това ни липсваше. Не знам на какво да го отдавам. Това са качествени футболисти, но така се е случило.

Ние играем мач за мач и искаме всеки мач да побеждаваме. Радваме се на всяка точка. Първата ни цел е оставане в елита. Ако ни се отдаде възможност да атакуваме, ще атакуваме влизане в елита.

Трябва да работим върху всичко. Това е нашата работа и трябва да се подобряваме. Това е пътят.

Целта е оставане в групата, но имаме ли възможност, ще атакуваме. Аз искам да видя Спартак в елита. Имаме минимални шансове, но няма невъзможни неща”, заяви Бислимов.