Локомотив (Горна Оряховица) продължи силната си серия, надигравайки гостуващия му Чавдар (Етрополе) с 4:2 в приятелска среща. Стана динамичен двубой. Домакините спечелиха заслужено с оглед превъзходството им през цялото време. Топката обаче спря първо в тяхната мрежа. Пристигналият вчера в етрополски тим футболист Карлос се възползва от грешка на Кристиян Райчев и откри резултата, десетина минути след началото. „Железничарите“ направиха обрат за 180 секунди. Първо в 27-ата минута Ростислав Данчев изравни, а след това Кристиян Дечев направи 2:1. Две бързи попадения след почивката премахнаха окончателно интригата. Христо Марков покачи на 3:1 в 55-ата минута. В 61-ата Георги Колев вкара четвъртия гол. Кирил Янакиев фиксира крайното 4:2 в 68-ата минута.