Българският национал Мартин Минчев игра цял мач за Чайкур Ризеспор и получи жълт картон при равенството 1:1 в гостуването на Анкарагюджю от 15-ия кръг на турската Суперлига.

Олимпиу Моруцан даде аванс на Анкарагюджю в 14-ата минута, когато вкара след подаване на Али Каан Гюнерен, но Ризеспор изравни в 7-ата минута на добавеното време, когато се разписа Адолфо Гаич.

В 50-ата минута бившият голмайстор на ЦСКА Али Соу бе изгонен с втори жълт картон и така остави домакините с човек по-малко на терена. Числовото равенство в двата състава се възстанови в добавеното време на мача, когато отново с втори жълт картон терена напусна Емир Хан Топчу.

След равенството Минчев и компания събраха 22 точки и се изкачиха на 9-ото място, докато Анкарагюджю е 11-и с 18 точки в актива си.