Израелският Макаби Тел Авив победи Армани Олимпия Милано с 98:90 (25:32, 25:20, 25:20, 23:18) като гост в Италия в отложен мач от втория кръг в Евролигата за мъже. Успехът бе трети за Макаби пет изиграни двубоя до момента и тимът заема девето място във временното класиране, докато италианският състав допусна трета поредна загуба и общо четвърта, като се намира на 15-а позиция.

Домакините започнаха по-добре, но баскетболистите от Тел Авив навакса изоставането си до 2 точки на почивката - 50:52 и поведоха със 75:72 преди последните 10 минути, в които удържаха преднината си.

Най-резултатен за победата на гостите бе Хасиел Риверо с 21 точки и 4 борби, а 20 точки, 3 борби и 12 асистенции реализира Лоренцо Браун.

Никола Миротич се отчете с 24 точки, 4 борби и 3 асистенции за Армани Олимпия Милано.