Тимът на Латвия сензационно срази у дома Армения с 2:0 в мач от група D на квалификациите за Евро 2024 в Германия.

Капианът на домакините Икауниекс даде аванс на Латвия в 39-ата минута, а Ос остави латвийците с 10 човека, след като си изкара два жълти картона. Това не промени устрема у тях, а Улдрикис в 68-ата покачи резултата за 2:0, за да донесе успеха на своя тим. Т

Латвия записа първи 3 точки в групата, но остава на последната позиция, след като имаше пет поредни загуби преди този успех. Армения е на третото място със 7 точки, колкото има и четвъртият Уелс, но британците са с мач по-малко. Хърватия и Турция са с по 10 точки на първите две позиции, но „ватрените“ са с мач по-малко спрямо южните ни съседи и двата тима играят един срещу друг тази вечер.