Наставникът на Несебър Николай Жечев даде мнението си пред Sportal.bg след равенството на своя тим със Спартак (Пловдив). Двата тима не се победиха и завършиха 1:1.

“Стана страхотен мач, атакуваха и двата отбора. Стояхме добре на терена и си мисля, че надиграхме Спартак, моите уважения към тях. Доста ситуации изтървахме и с това може да съжаляваме, че не спечелихме.

Не искам да коментирам съдиите, но за мен има чиста дузпа. Трябва да оставим съдиите на спокойствие.

Първите 10-15 минути бяха по-притеснени младите, не знам защо. След 15 минута загряхме и показахме това, което показвахме и миналата година. Мога да кажа, че сме най-добрия отбор в групата.

Ние играем всеки мач силно, единствено срещу Гигант играхме слабо едното полувреме. Гоним си първото място”, заяви Жечев.