Отборите на Пирин изиграха контроли като част от предсезонните си подготовки.

Съставът на U19 загуби от мъжкия отбор на Септември (Симитли) с 1:2. Попадението за пиринци стана дело на Любомир Тодоров.

Вчера в Рилци се изиграха две контроли като U14 и U16 срещнаха връстниците си от Левски. По-малките отстъпиха с 0:2, а U16 с 1:3. В мача на състава на Димитър Коемджиев, халфът Божидар Малинов вкара гол-шедьовър от около 40 метра.

Два дни преди това U16 спечели с 1:0 проверка срещу Марек на терена в Рила. Единственото попадение отбеляза Божидар Манолов.

Днес U17 загуби с 2:3 от връстниците си от ЦСКА-София. „Червените“ поведоха от дузпа. Александър Николов изравни след подаване на Влади Ласков. През второто полувреме, отново ЦСКА-София поведе, а Кристиан Бачев изравни след асистенция на Ерик Филипов. Гостите вкараха победно попадение 10 минути преди края.