Локомотив записа победа и загуба при гостуванията на двата отбора от Елитните групи на връстниците им от Берое в Стара Загора.

U15: Берое - Локомотив 0:1

Възпитаниците на Аян Садъков-младши стигнаха до победата с гол в 5-ата минута на Младенов. Локомотив игра много добре първото полувреме, Аксел Велев и Севи Идриз имаха изгодни положения пред себе си, но не се разписаха. През второто полувреме "черно-белите" можеха да стигнат до още попадения. Гол на Калоян Божков бе съмнително отменен, Аксел Велев пък на три пъти можеше да удвои преднината на пловдивчани, но пропусна.

U17: Берое - Локомотив 2:0

Победа за домакините от Стара Загора. "Черно-белите" имаха 3 изгодни шанса през първото полувреме, както и още 2 през второто. В събота и двата елитни отбора на Локомотив приемат ЦСКА-София на "Лаута" (от 13:00ч. и 15:00ч.)