Лудогорец U13 спечели с класическото 3:0 първата си контрола от зимната подготовка. Момчетата на Милен Маринов гостуваха на връстниците си от Етър във Велико Търново.

"Орлетата" поведоха в 10-та минута. Павлин Люцканов центрира от фал, а Даниел Емилов отбеляза с глава. В 21-та минута Джанер Садетинов проби по левия фланг, а Тодор Тодоров се възползва от центрирането му по най-добрия начин и удвои. При този резултат завърши първата част.

През втората резултатът стана 3:0 в 37-та минута, като домакините си отбелязаха автогол.

Лудогорец U16 спечели с 3:1 първата си контрола от зимната подготовка срещу връстниците си от Етър във Велико Търново.

Домакините откриха резултата в 30-та минута и задържаха преднината си до почивката.

Обратът за "орлите" започна в 59-та минута с гол на Кристиян Николов. Той бе най-съобразителен при разбъркване пред вратата на "болярите". В 67-та минута Ерем Юсеин направи резултата 2:1. Асистира му Филип Гигов който проби мощно по крилото. Две минути преди края на редовното време Филип Гигов също се разписа, като бе точен от бялата точка.

Лудогорец U17 направи 1:1 със състезаващия се в Северозападната Трета лига отбор на Локомотив  (Дряново) в първа контрола от зимната подготовка. Мачът се игра в с. Царева ливада.

Локомотив откри резултата в 14-та минута на срещата. В 31-та разградчани изравниха. Голът отбеляза Димитър Филипов с удар по диагонала. В срещата старши треньорът Емил Георгиев даде шанс на всичките си футболисти.