Гигант (Съединение) гостува на Атлетик (Куклен) в мач от междинния XXXIII кръг на Югоизточна Трета лига. Срещата е в четвъртък (2 май) от 18:00 часа. Старши треньорът на “гигантите” Манол Георгиев няма да може да разчита на контузения Атанас Стамболов. Той извади рамо преди известно време, но вече свали шината. Въпреки това все още не е напълно готов да вземе участие в срещата.

За сметка на това обаче капитанът Никола Марин се завръща, след като изтърпя наказание при домакинството срещу втория отбор на Ботев (Пловдив) през уикенда. Останалите футболисти са на разположение на наставника, като единствено трайно отсъстващият заради лични проблеми Здравко Жилов няма да бъде на разположение за срещата. След мача в четвъртък отборът ще бъде разпуснат за по-дълга почивка, тъй като следващият двубой е чак на 11 май.