Отборите на Марсилия и Ница направиха равенство 2:2 в среща от 29-ия кръг на френската Лига 1. Загубените точки отдалечиха тима на Франческо Фариоли на 4 пункта от местата, даващи право на участие в Шампионската лига.

Иначе играчите на Ница успяха да поведат в резултата в 13-тата минута, когато Терем Мофи изравни, но Жонатан Клос изравни в 31-вата, като съперниците не си отбелязаха нови попадения до почивката.

През второто полувреме марсилци дори успяха да стигнат и до пълен обрат, като в 56-ата минута Пиер-Емери Обамеянг вкара от дузпа. Все пак гостите успяха да вземат поне точка след гола на Мелвин Бард в 72-рата минута.

Така отборът на Ница не успя да спечели за трети път в последните си четири мача, докато тимът на Марсилия вече пет поредни мача нямат победа.