Сион пропусна да откаже преследвача Тюн в спора за първото място и директната промоция в елита на швейцарския футбол. Отборът на Георги Русев загуби с 0:1 гостуването си "Щокхорн Арена" и вече има само 4 точки преднина, но и мач повече. Българският национал влезе като резерва в 82-ата минута.

Гола за Тюн отбеляза Даниел Дош Сантош в 30-ата минута след асистенция на Василие Яничич. Сион създаде повече положения, но не се възползва от тях и остана без победа в преките двубои с големия си съперник през сезона.

До края на сезона на Сион предстоят двубои с Вил (д), Аарау (г), Белиндзона (г) и Шафхаузен (д). Още след няколко дни пък тимът ще играе и полуфинал за Купата на Швейцария срещу Лугано.

След трансфера си от ЦСКА 1948 в Сион Георги Русев има 13 мача с един гол и една асистенция.