Вихър (Славяново) победи Партизан с 3:1 в Червен бряг. Срещата е от 24-ия кръг на Северозападната Трета лига. Заслужен успех за гостите. Константин Генков им даде преднина с удар от 40 метра в 13-ата минута. Съдията отсъди дузпа и вратаря на Партизан спаси удара на Кристиян Григоров. При ответната атака, рефера отсъди фаул и Милен Тонев изравни. В средата на втората част Цветан Петров завърши самостоятелен пробив с шут за 1:2.

В 70-ата минута Дейвид Симеонов и Генков се спречкаха. Съдията им вдигна по жълт картон, втори за Симеонов и той беше отстранен с червен. Точка на спора постави Митко Русанов, реализирайки с глава след центриране от корнер и суматоха пред вратата на червенобрежкия тим за окончателното 1:3.