Родопа надви Гигант (Съединение) с 1:0 в Смолян. Срещата е от 31-ия кръг на Югоизточната Трета лига. Даниел Кутев осигури трите точки с попадение от дузпа в 23-ата минута, отсъдена за нарушение на Райко Алов срещу Михаел Кисьов. Гостите трябва да съжаляват, че не си тръгнаха поне с точка. Осем положения за гол пропиляха, като заслуга да не вкарат има и смолянския страж. Греди удари Кристиян Николов в 15-ата минута, а в 20-ата след удар с глава на Мавродиев, стража на Родопа изби топката в гредата.

Напрежението взе връх, четвърт час преди края когато от Гигант поискаха дузпа, за игра с ръка на Любослав Петров. Съдията не я свири. Настанаха разправии между футболистите на двата отбора. Реферите ги укротиха. Вдигнаха по един жълт картон на Петров и играч на гостите. За футболиста на Родопа обаче се оказа втори и той беше отстранен с червен картон.

Снимка: ФК Родопа Смолян – фейсбук