Третият отбор на ЦСКА 1948 обърна дубъла на ЦСКА - София в двубой от Югозападна Трета лига, игран на стадион "Летище" в столицата. Момчетата на Данаил Желязков - Романтика спечелиха с 3:1 срещу втория в класирането, въпреки че на почивката губеха с 0:1. Любопитно е, че сред титулярите за домакините беше Никола Илиев, който има осем мача за мъжкия национален отбор.

ЦСКА - София II поведе в 32-ата минута след премерен удар в долния десен ъгъл на Петко Панайотов. През второто полувреме обаче ЦСКА 1948 III взе инициативата и вкара три попадения. В 49-ата минута Васил Димитров изравни, минавайки като валяк в наказателното поле на гостите.

В 74-ата минута Коко Илиев забучи с глава топката зад вратаря на ЦСКА - София II, завършвайки забележителна акция на домакините, в която имаше копване на топката, финтове и центриране с удара "рабона" - 2:1 за ЦСКА 1948 III. В последната минута от редовното време Калоян Стрински се възползва от грешка на противниковата отбрана и фиксира крайния резултат.