Дъбене прегази Тракия (Нови извор) като гост с 2:5 в мач от третата осмица на “А” ОФГ. Въпреки враждебната обстановка гостите не оставиха шансове на своя съперник. Още до полувремето резултатът бе 1:4. Юсуф Кьоров на два пъти, Лъчезар Стефанов и Пламен Упинов отбелязаха головете. Гостите пропуснаха още толкова. Второто полувреме започна равностойно, но Стоян Стоянов с премерен удар в горния десен ъгъл остави вратаря безпомощен за 1:5. Дузпа за домакините оформи крания резултат 2:5.

В другите два мача от групата Раковски направи размаза с 10 гола Градина, а Царацово надви с 2:1 Труд.

13 април 2024 г., събота, 17:00 ч / XXIV кръг: Тракия (Нови извор) - Дъбене (Дъбене)2:5 Царацово 2020 (Царацово) - Труд (Труд)2:1 в кв.Генерал Николаево, Раковски, ст."Г.С.Раковски": * Марица 2009 (Градина) - СФК Раковски (Раковски)1:10 * - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство наМарица 2009. 14 април 2024 г., неделя, 17:00 ч / XXIV кръг: Спортист 1948 (Голям чардак) - Кричим (Кричим)-