Розова долина (Казанлък) разгроми у дома Левски (Карлово) с 5:1. Срещата е от 29-ия кръг на Югоизточната Трета лига. Емоционален двубой, в който трима бяха отстранени от терена. Още можеше да вкарат домакините. Венцислав Иванов откри головата им сметка след 5 минути игра. Десетина по-късно Петър Петров от гостите получи червен картон. В 24-ата минута обаче Ахмед Сюнетчиев възстанови равенството.

Само след 120 секунди автора на гола за „розите“ закъсня с шпагата и също беше отстранен от терена. В 37-ата минута пък Пламен Колев задържа Атанас Йорданов от домакините и съдията го изгони. Само след 180 секунди Мартин Маринов отново изведе казанлъшкия тим напред – 2:1. С летящ плонж и удар с глава Никола Минков вкара третото попадение в 56-та минута. Маринов и Иван Чергев реализираха четвъртия и петия гол накрая.