Божидар Чорбаджийски изигра първия си мач като титуляр в унгарското първенство от началото на годината. Бившият защитник на ЦСКА - София записа 90 минути за Диошдьор при поражението с 1:2 от Ференцварош в отложен двубой от 21-ия кръг. Българинът получи жълт картон в добавеното време.

Двата отбора се срещнаха наскоро и за Купата на Унгария, когато "Фради" отново излезе краен победител и се класира за полуфиналите. Диошдьор няма успех в 4 поредни мача във всички турнири и се намира на 7-о място в ОТП Банк лига.

Голмайсторът на Ференцварош Барнабаш Варга даде преднина на тима си още в 1-ата минута. Нападателят на домакините наказа груба грешка в защитата на Диошдьор и отблизо прати топката във вратата. Не мина много време и грандът от Будапеща удвои с красиво попадение на Едгар Севикян. Младият арменец получи пас от Ендре Ботка и с великолепен диагонален удар покачи на 2:0.