Спартак се класира на 1/8 финал за Купата на БФС при набор 2004. "Гладиаторите" победиха с 2:1 тима на Сокол Марково.

След нулево първо полувреме, в началото на втората част домакините от Сокол получиха правото да изпълнят дузпа, с която откриха резултата.

В 62' Васил Стойчев нахлу от дясно, навърза двама играчи на Сокол и намери отлично Кръстьо Клечаров, който изравни резултата.

В 74' отново Васил Стойчев надбяга защитата на съперника и центрира остро, след което играч на Сокол си отбеляза автогол.

В 80' възпитаниците на Неделин Петров останаха с човек по- малко, след като Филип Алексиев спъна откъсващ се нападател на Сокол сам срещу вратаря и получи директен червен картон.

1/8 финалите ще се играят напролет.

При децата, набор 2008, Спартак загуби с 1:4 от Ботев в среща от същия етап на турнира и ще срещне Марица в трети кръг.