Треньорът на шампиона Нефтохимик 2010 (Бургас) Мартин Стоев заяви след драматичната домакинска загуба от Левски София с 2:3 гейма във втората среща от полуфиналната серия в Efbet Супер Волей, че няма да е лесно в следващия двубой, въпреки, че са спечелили един мач в София, но ще се опитат.

"Нали видяхте началото на четвъртия гейм? Бранимир Грозданов си цепна веждата и не можа да продължи мача. Може би там изпуснахме инициативата. После в петия гейм отново бяхме водещият отбор до 7-ма точка, където останахме там общо взето. Търсех по-стабилно посрещане, защото знаехме, че Левски ще рискува сервиса. Георги Петров посрещаше добре, но атаката му малко куцаше. Затова исках да подсиля с Бранко, но се контузи. Раич играе добре последните 3-4 мача, може би днес малко по-лошо отколкото предните дни. Но не стига само той, трябва целият отбор да играе малко по-добре, за да можем да сме победители в тази серия. Казах вече, че според мен Левски е фаворит. Няма да е лесно, въпреки че спечелихме един мач в София. Ще опитаме", коментира Стоев след мача.

Снимки: nvl.bg/Startphoto.bg