Динамо Букурещ завърши при 1:1 с Петролул Плоещ у дома в среща от плейофите на румънското първенство.

Георги Миланов се отличи с асистенция за домакините, след като подаде на Габриел Моура за първия гол в мача в 39-ата минута. Българинът беше заменен в 68-ата минута от Даниел Иглесиас.

Във втората минута на добавеното време на мача Йонуц Амзар дръпна Александру Муси в наказателното поле на "червените кучета". ВАР гледа ситуацията за дузпа и потенциална засада при центрирането към футболиста на Петролул близо 10 минути, след което привика главния рефер на монитора, а той посочи бялата точка. От нея Джордже Грозав възстанови равенството.

Във временното класиране на групата, определяща изпадащите, Динамо е 15-и с 16 точки, докато Петролул заема 11-о място с 22 точки.