Kремонезе загуби с минималното 0:1 като домакин на Фералпизало в среща в среща от 31-ия кръг на италианската Серия Б.

Българският национал Валентин Антов започна като титуляр за домакините от Кремона, като бе на терена до 64-ата минута, когато бе заменен от Джакомо Куалята.

Друг български представител в този двубой Димо Кръстев пък остана неизползвана резерва за Фералпизало. 21-годишният български бранител играе в тима като преотстъпен от Фиорентина.

Единственото попадение в срещата падна в 77-ата минута, когато Федерико Бергонци бе точен за Фералпизало.

Кремонезе се намира на четвъртото място във временното класиране в Серия Б с актив от 56 точки, като тимът на Валентин Антов изостава на две точки от второто място, което дава право на директна промоция в Серия А, където в момента е тимът на Комо.

Фералпизало пък продължава борбата за своето оцеляване, като се намира на 19-то място с 30 точки и е на 4 от спасителния бряг.