Вторият отбор на Черно море (Варна) надви Бенковски с 1:0 в Исперих. Срещата е от 20-ия кръг на Североизточната Трета лига. Толга Мюрвет осигури трите точки за „моряците“ с прецизен удар от границата на наказателното поле, четвърт час преди края. Отборът му повече владееше топката. Създаде и положения. Алекс Киров насочи топката в мрежата, но рефера не зачете попадение заради спорна засада в 18-ата минута.

След като вкара единствения гол, Толга Мюрвет пропусна да се разпише още веднъж при красива продължителна атака. Домакините, подкрепяни от доста фенове, също имаха своите шансове поне за точка. Серги Кешкерян спечели дузпа, но Сонер Хюсеин стреля над вратата. Стражът на варненци Денислав Стойчев направи две много добри спасявания.