Марица победи с 0:4 като гост Хасково в среща от 14 кръг от шампионата при юношите старша възраст. Двубоят се игра във вторник в Хасково. "Жълто-сините" контролираха изцяло мача и заслужено постигнаха убедителен успех.

Борислав Дончев откри резултата от корнер. Златко Палийски удвои, засичайки центриране. Пак той по подобен начин направи резултата класически, а Теодор Фърков вкара четвърти гол след хубава комбинация в наказателното поле, оформяйки победата за възпитаниците на треньора Кирил Андонов.

Двата отбора завършиха мача с по 10 души, след като за спречкване в средата на второто полувреме съдията показа червени картони на Илиян Рангелов от Марица и на играч на домакините.

Марица е лидер в класирането с 31 точки, като тимът е с два мача по-малко.

МАРИЦА: Алекс Манов, Мариян Бончев, Васил Янин, Георги Иванов, Борислав Дончев, Теодор Фърков, Стоян Шумков, Павел Параскевов, Златко Палийски, Ангел Котев, Илиян Рангелов. Резерви: Емил Видилов, Тодор Кузманов, Никола Янев, Илиян Белоконски