Фулъм записа убедителен успех с 3:0 като домакин на Тотнъм в лондонското дерби помежду им от 29-ия кръг на Премиър лийг. Това е втора победа за “котиджърс” над “шпорите” през сезона след тази с изпълнение на дузпи в турнира за Карабао Къп през август.

В 42-рата минута Родриго Муниз откри резултата с шут по земя след асистенция на Антони Робинсън. В 49-ата минута Тимоти Кастан предприе центриране, а топката се отклони в Саша Лукич, което доведе до втори гол за домакините. В 61-вата минута при изпълнение на корнер Калвин Баси нацели близката греда със своя удар, но с успешна добавка Муниз вкара второто си попадение в двубоя. Три минути по-късно Жоао Палиня се разписа, но голът му не беше зачетен поради засада на резервата Раул Хименес. В оставащото време гостите потърсиха поне почетен гол, но така и не стигнаха до такъв.

С тази победа 12-ият в класирането Фулъм събра 38 точки, докато Тотнъм остана на 5-ата позиция с 53 пункта.