Набор 2006 на Асеновец с треньор Йордан Жаров, записа престижен хикс със силният отбор на Берое. Мачът бе от Зоналната група при децата 2006/2007. Още в първата минута тимът можеше да поведе, но вратарят на гостите отрази с вещина удар от близо на Кристиян Стефанов. До края на полувремето домакините имаха още няколко много добри ситуации за гол, но не съумяха да се възползват. През второто полувреме Берое взе инициативата и владееше повече топката, но трудно стигаха до вратата на Асеновец. Домакините бяха много добре организирани и не позволиха на гостите да създават положения, като до края на полувремето създадоха няколко добри атаки, при който само липсата на шанс им попречи да отбележат.

Младша възраст също записаха хикс днес срещу Ботев-2002. Момчетата днес бяха водени от Коце Пейчев,като се наложи да играят и доста момчета от 2007 набор, срещу батковците (04-05 набор).