Отборът на Черно море записа равенство 2:2 при гостуването си на ЦСКА в мач от 19-ия кръг на Елитната група до 17 години. „Моряците“ на Тодор Каменов успяха да открият резултата през първата част чрез Кристиан Михайлов, но допуснаха пълен обрат след почивката.

Домакините успяха да изравнят от спорна дузпа, а след изпълнение на ъглов и разбъркване доведоха нещата до 2:1.

Ивайло Димитров донесе точката за варненци, отбелязвайки за 2:2.

В следващия кръг Черно море приема тима на Берое.

Съставът на Черно море: Антоан Манасиев, Пресиян Михайлов, Андрей Христов, Божидар Жечев, Емануил Няголов, Димитър Заимов, Иван Марков, Ивайло Димитров, Йордан Тодоров, Кристиан Михайлов, Тони Михайлов (Георги Монев, Денислав Хасанов, Мартин Ангелов, Денислав Младенов, Васил Касабов).

Трима футболисти от школата на Черно море получиха повиквателни за националния отбор U16. Това са Кристиан Михайлов, Емануил Няголов и Божидар Жечев. Те са част от отбора на „моряците“, състезаващ се в Елитната група до 17 години.

Тримата ще вземат участие в лагер-сбора на националния тим и двете контроли с Вестфалия U16. Мачовете са на 29 март и 1 април в София.