В Сливен, едноименния тим надви отбора на Созопол с 1:0. Срещата е от 24-ия кръг на Югоизточната Трета лига. Ценни три точки в битката за спасение от изпадане, осигури ветерана Иван Стоянов в 84-ата минута, когато се измъкна от созополската отбрана. Стана равностоен двубой с критични ситуации пред двете врати. През първата част, гостите вкараха два пъти топката в мрежата на Сливен, но попаденията не бяха зачетени заради засади.

Георги Попов и Иван Марев пропуснаха да реализират за домакините. Галин Димов от Созопол стори същото, секунди преди почивката. След нея голмайстора на гостите Джоб Руни Окпаначи пропусна да вкара на два пъти. Последваха още опасности пред двете врати. Футболистите от Сливен натиснаха в последния четвърт час. Усилията им материализира Иван Стоянов. Отговорът на съперника беше удар в гредата в 88-ата минута.