Наставникът на ЦСКА 1948 Николай Панайотов сподели след равенството 1:1 със Славия, че червеният картон е затруднил изключително много неговия отбор.

26

„Срещата се разви лошо за нашия отбор. Получихме червен картон във втората минута. Не е малко да играеш с човек по-малко от началото. Трудът, който хвърлихме, ни се отблагодари. С оглед развитието на мача е положително, че успяхме да изравним. Имаше моменти, в които държахме добре топката особено през първото полувреме. Трябваше да рискуваме и да вкараме повече хора в предни позиции. Допуснахме ранен гол, което още повече ни затрудни. Срещу Лудогорец показахме много добро лице, но нямахме шанс при дузпите. Смятам, че момчетата ще излязат мотивирани. Ако всички се хвърлим, можем да излезем с положителен резултат“.