Дублиращият тим на Спартак (Варна) победи с 5:1 Устрем (Дончево) на СК "Локомотив" в приятелска среща. В началото играчите на Устрем изненадаха домакините и в 7-ата минута с бърза контраатака остави Иван Цачев непокрит, който показа голямо майсторство на завършващия удар за 0:1.

Няколко минути по късно Сашо Янчев със страховит удар в горния десен ъгъл на вратата на гостите изравни 1:1. Домакините владееха повече топката, а гостите разчитаха на контраатаки, които бяха доста опасни. Дани Халачев се измъкна зад защитата на гостите и технично отбеляза втори гол, а в края на полувремето Никола Владев бе изведен и с топовен шут отдясно покачи на 3:1. През второто полувреме Мартин Янакиев отбеляза нов гол за 4:1 след добра атака по дясното крило. Сашо Янчев отбеляза пети гол от малък и неудобен ъгъл.