Лидерът Реал Мадрид гостува на съседите си от Райо Валекано в среща от 25-ия кръг на Ла Лига. Мачът в столичното предградие започва в 15:00 часа.

При успех футболистите на Карло Анчелоти ще дръпнат на 8 точки пред втория Жирона, който в понеделник гостува на Атлетик Билбао.

Треньорът на Реал най-накрая залага на Лука Модрич като титуляр, след като в последно време хърватският ветеран все по-често се засяда на пейката. От първата минута излиза и Хоселу, а почивка получават Родриго, Тони Кроос и Даниел Карвахал, които са сред резервите. И днес Орелиан Чуамени ще действа като централен бранител.

📋✅ Our starting 𝗫𝗜!
🆚 @RayoVallecano#RayoRealMadrid pic.twitter.com/yTvMkZBH2l

— Real Madrid C.F. 🇬🇧🇺🇸 (@realmadriden) February 18, 2024

Райо се намира в лоша серия - пет загуби в последните шест мача, но пък през есента удържа 0:0 на “Сантиаго Бернабеу” в първия двубой между двата тима. 11-те на домакините все още не са обявени