Билетите за последния мач на Марица Пловдив от груповата фаза на Шампионската лига по волейбол за жени вече са в продажба, информираха от клуба. Българският шампион посреща унгарския Вашаш на 16 януари (вторник) от 19:00 часа в зала "Колодрума".

Билетите за мача са на цена от 15 лева. Входът за пенсионери, ученици и студенти е безплатен.

Двубоят е изключително важен за маричанки, които се борят за третото място в група "В" на надпреварата, което дава право на участие в турнира за Купата на ЦЕВ.

В момента Марица заема именно третото място в подреждането с актив от 2 точки, след като победи унгарките с 3:2 гейма в Будапеща като гост и сега се изправя в директен сблъсък с тях за място на четвъртфиналите на втория по сила европейски клубен волейболен турнир.

Лидер в групата е италианският Скандичи, а втори е турският гранд Екзаджъбашъ.

Снимки: Startphoto