Лидерът в Кипър АПОЕЛ (Никозия) се добра много трудно до точка при гостуването на Аполон (Лимасол) в среща от 17-ия кръг, завършил 2:2. Българският халф Георги Костадинов беше цял мач на терена, като получи жълт картон през втората част.

Исраел Кол даде аванс на Аполон в 32-ата минута, като само четири по-късно домакините от Лимасол удвоиха преднината си, когато Годсуил Екполо бе точен.

АПОЕЛ успя да върне едно попадение на старта на второто полувреме чрез Маркиньос, който бе точен в 47-ата минута. Тимът на Георги Костадинов успя в шестата минута на добавеното време да изравни за 2:2 след попадение на Гиорги Квилитая.

АПОЕЛ остава лидер в Кипър с актив от 39 точки, докато Аполон е на седмото място с 26 т.