В мач от десети кръг на шампионата в Елитната група на България за юноши до 19 г. младите надежди на пазарджишкия футбол стигнаха само до един гол в пловдивското село Марково срещу Сокол.

Срещата завърши  при резултат 3:1 за "соколите", които поведоха с два гола до почивката. През второто полувреме Хебър вкара чрез Даниел Кадьов, след хубава комбинация с Богомил Божуркин. Футболистите от Марково обаче веднага вдигнаха оборотите и малко по-късно реализираха своя трети гол, с което бе фиксиран и крайния резултат.

Така Хебър се свлече на 14тото място в класирането с актив от 7 точки и голова разлика 8:26, а Сокол е плътно зад "зелените" с точка по-малко.

В следващия кръг отборът на Хебър е домакин на Септември (Сф). Мачът е насрочен за 5 октомври (понеделник) от 16:00 часа и ще се играе на стадион "Георги Бенковски" в Пазарджик.  Сокол (Марково).пък ще има тежкостуване в Разград на Лудогорец