Отборът на Локомотив U17 записа победа с 2:1 над Спартак (Варна) в мач от Елитна група – Изток. Момчетата на Марчо Дафчев контролираха през цялото време нещата на терена и заслужено се поздравиха с трите точки.

Още в началните минути Локомотив можеше да открие резултата чрез дузпа. Зад топката застана Тони Лесов, който стреля в очертанията на вратата, но стражът на гостите изби в гредата и запази мрежата си суха. “Черно-белите” продължиха да натискат своя съперник и поведоха в 18-та минута за 1:0 с голмайстор Кольо Гаврев.

През втората част момчетата на Марчо Дафчев продължиха да владеят инициативата и стигнаха до ново попадение в 50-та минута. Тони Лесов с премерен изстрел от 25 метра прати топката за втори път във вратата на “соколите”. В заключителните минути на срещата индивидуална грешка в защитата на Локомотив позволи на играч на Спартак да открадне топката и да намали за крайното 2:1.

Локомотив U15 постигна разгромна победа в поредния кръг на Елитна група – Изток. Момчетата на Стойчо Драмов се наложиха над Спартак (Варна) с 6:0. През първата част падна само едно попадение в полза на “черно-белите”, а през втората част Локомотив стигна до още 5 безответни гола. Иван Сулев се отчете с хеттрик, а по веднъж се разписаха Иляз Билял, Иван Кръстев и Макси Бунтер.