Ливърпул победи Фулъм с 4:3 у дома, след като го 87-ата минута губеше в двубой от 14-ия кръг на английската Висша лига.

Първото полувреме се превърна в същинска голова фиеста, в която паднаха четири попадения, а едно на Мохамед Салах в 9-ата минута бе отменено заради засада.

Трент Алекзандър-Арнолд откри за мърсисайдци в 20-ата минута след фаул, но Хари Уилсън изравни за Фулъм в 24-ата.

Ливърпул поведе за втори път в мача в 38-ата минута с гол на Алексис МакАлистър, но
Кени Тете изравни в продължението на първата част.

Гол на Тим Рийм в осмата минута на продължението не бе признат заради засада.

Гредата спря Ливърпул от това да поведе в 54-ата минута при изстрел на Дарвин Нунес.

Фулъм поведе в 80-ата минута с гол на Боби Де Кордова-Рийд. Домакините обаче взривиха "Анфилд" с два бързи гола в 87-ата и 88-ата минута.

Ватару Ендо изравни за 3:3, а Трент Алекзандър-Арнолд донесе победата на Ливърпул - 4:3.

Тимът на Юрген Клоп е втори в класирането с 31 точки, на две от лидера Арсенал. Фулъм е на 14-ата позиция с 15.