Тимът на Алберто Джилардино Дженоа надделя с 2:1 след продължения срещу Реджана на Алесандро Неста и се класира за следващия кръг на Купата на Италия. Гостите поведоха през първото полувреме чрез Мухамед Варела Джуманка (37’), а домакините изравниха чрез Риджесиано Хапс (53’) преди Алберт Гудмундсон (99’) да донесе победата на тима в първото полувреме. Гостите изнесоха доста добра първа част, в която пропуснаха няколко добри положения да отбележат и така се стигна до 37-ата минута, когато Джаманка реализира за 0:1.

Домакините показаха съвсем различно лице още с началото на втората част, когато успяха да изравнят чрез Хапс, който стреля от границата на наказателното поле за 1:1. Малко по-късно те нацелиха и греда, но в крайна сметка редовното време завърши при този резултат. Едва в първото продължение Гудмундсон се възползва от добро подаване на Руслан Малиновски и реализира, с което донесе и победата на Дженоа. В следващия кръг домакините ще трябва да се изправят срещу Лацио на Маурицио Сари