Ал Насър с Кристиано Роналдо се класира за четвъртфиналите в турнира за Купата на Саудитска Арабия след труден успех с 1:0 над Ал-Етифак след продължения. Португалската звезда пък си позволи нещо невиждано, искайки смяна на главния съдия.

Драматичните моменти в мача започнаха в края на първата част, когато гол на Андерсон Талиска беше отменен, а минути по-късно бразилецът беше изгонен с червен картон. В този момента капитанът Кристиано Роналдо беше уловен от камерите как прави жест, с който иска смяна на главния съдия.

Ronaldo is the funniest character, he is asking for the referee to be substituted after he gave a red card to Talisca.

— Mayank Goel (@MayankRMFC)

Дори и в намален състав Ал Насър беше по-активният отбор, а в 89-ата минута Али Хазази от състава на гостите също беше изгонен и за продълженията двата отбора бяха с изравнени сили.

В 107-та минута Садио Мане донесе важното попадение с шут по земя и прати своя тим в следващата фаза на турнира.

По време на срещата имаше скандирания на феновете на Ал-Етифак, които крещяха името на Меси, провокирайки Роналдо, а той не им остана длъжен и им показа да са по-тихи.

| Al-Ittifaq club fans changing “Messi, Messi, Messi” and Cristiano Ronaldo gets upset That name is a menace to him