Стеф Къри отбеляза 42 точки за успеха на Голдън Стейт Уориърс като гост над Ню Орлиънс със 130:102 в среща от редовния сезон на Националната баскетболна асоциация на САЩ и Канада. В четвъртък от 4:00 "воините" се изправят срещу Александър Везенков и Сакраменто Кингс във втория мач помежду им за сезона.

Крис Пол добави 13 точки като резерва на Голдън Стейт. Трейс Джаксън-Дейвис записа 13 точки и 9 борби, а Моузес Мууди добави 13 точки за Уориърс.

Си Джей МакКалъм и Зайън Уилямсън се отчетоха с по 19 точки, а новобранецът Джордан Хоукинс реализира 14 за домакините.

— Hoop Central (@TheHoopCentral) October 31, 2023

Дежонте Мъри изравни рекорда в кариерата си от 41 точки, включително 22 през третата четвърт, за да помогне на Атланта да преодолее пасив от 21 точки и да победи гостуващия Минесота със 127:113. Той добави 7 борби и 5 асистенции за втория пореден успех на Хоукс.

За Атланта Трей Йънг записа 24 точки и 8 асистенции, а Ди'Андре Хънтър добави 16 точки.

Антъни Едуардс вкара 31 точки и направи 7 асистенции за Минесота, а Карл-Антъни Таунс се отчете с 16 точки и 10 борби.

Ди'Анджело Ръсел вкара 5 от своите 28 точки в последните 1:43 минути от редовното време, а Лос Анджелис измъкна победа над гостуващия Орландо със 106:103.

Антъни Дейвис вкара 26 точки и спечели 19 борби за Лейкърс. ЛеБрон Джеймс добави 19 точки за 33 минути, след като игра 39 минути в неделя при поражението след продължение от Сакраменто.

Гари Харис реализира 17 точки от резервната скамейка за Орландо. "Магьосниците" пропуснаха опити от тройката, за да изравнят резултата в последните секунди.

Далас постигна успех срещу Мемфис със 125:110 след втория "трипъл-дабъл" за сезона на Лука Дончич - 35 точки, 12 борби и 12 асистенции. За Мемфис това е четвърто поредно поражение от началото на кампанията.