Даръл Дейвис от отбора на Берое заслужи призванието за най-полезен играч на четвъртия кръг в Националната баскетболна лига. Американецът изведе тима си към обрат срещу Ямбол за победата с 98:83 при гостуването на старозагорци в зала "Диана".

В срещата Дейвис се превърна в най-резултатен за своя отбор, след като достигна границата от 30 точки за първи път през сезона. Освен това той добави 3 борби, цели 9 асистенции и 2 откраднати топки към статистиката си, а при стрелбата бе 12/23 от игра и 4/6 от наказателната линия за 38 минути, прекарани на паркета.

Така Дейвис увеличи статистическите си показатели за сезона до средно по 20.3 точки, 5.3 борби и 5.8 асистенции при 39% стрелба от игра. Преди това той бе записал 17 точки срещу Черноморец, 21 точки и 10 борби срещу Шумен и 13 точки срещу Левски.